Mała Giełda

Przeglądaj ogłoszenia z wielu kategorii!

[Firma] Medpolonia.com.pl - Szpital prywatny Poznań


UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Współczesny szpital prywatny Poznań, który od początku swojej działalności cieszy się w rzeczy samej nadzwyczaj właściwą opinią wśród pacjentów. Kieruje swoją propozycję do wszystkich szukających fachowców z górnej półki.
Szpital Medpolonia oferuje szereg usług. W ogromnej ofercie ma rozbudowane pakiety diagnostyczne Poznań, które pozwolą na rozpoznanie kłopotu i trafne postawienie diagnozy. Grono profesjonalistów, z pomocy jakich mogą korzystać pacjenci obejmuje takich lekarzy, jak chirurg Poznań, laryngolog Poznań czy ortopeda Poznań. Placówka oferuje również pomoc takich speców, jak lekarz rodzinny Poznań oraz pediatra niedziela Poznań. Także medycyna pracy Poznań znajduje się w ogromnej ofercie placówki.
Szpital wykonuje szereg badań diagnostycznych, wśród których dostępne są też te opłacane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Gastroskopia Poznań oraz kolonoskopia Poznań to wyłącznie część badań, które w szpitalu wolno wykonać. Na uwagę zasługuje endoskopia NFZ Poznań, jaka w placówce wykonywana jest dosyć często. Operacja endoskopowa zatok jest jednym z zabiegów, jakie w swojej ogromnej ofercie posiada szpital.
Przychodnia specjalizuje się nie jedynie w diagnostyce oraz leczeniu, jednakowoż również rehabilitacji. Rehabilitacja dziecięca prowadzona jest w placówce przez wykwalifikowanych, fachowych rehabilitantów. W placówce używana jest fala uderzeniowa Poznań.
Placówka zarządza najnowocześniejszym ekwipunkiem, który zezwala na pracę na najwyższym poziomie: skuteczną diagnostykę oraz efektywne leczenie. Personel dba o to, by pacjenci czuli się w zasadzie komfortowo.
Nazwa (Usługa)Medpolonia.com.pl - Szpital prywatny Poznań
Ogłoszenieprywatne
Dodano29.11.2023
MiastoPoznań
WojewództwoWielkopolskie
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię