Mała Giełda

Przeglądaj ogłoszenia z wielu kategorii!

[Firma] Wynajem odkurzaczy piorących - pranie dywanów pranie wykładzin pranie tapicerki w Warszawie

  • By WypozyczalniaOdkurzaczy.pl
  • Kategoria Ogród i Dom
  • Lokalizacja Warszawa

UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Profesjonalna wypożyczalnia sprzętów piorących. Trudnimy się wynajmem sprzętów do prania mechanicznego. W magazynie mamy odkurzacze czyszczące producenta Karcher. Wszystkie sprzęty są regularnie serwisowane.

Posiadamy sprzęty Karcher Puzzi 10/1. Wraz z maszyną otrzymujesz 2 końcówki: do czyszczenia kanap a także do prania płaskich powierzchni.

Jest możliwość użyczenia na 1 dzień lub na sobotę i niedzielę. Sprzęt można wypożyczyć szybko w biurze firmy. Na obszarze Warszawy i podwarszawskich miejscowości np. w Ząbkach czy Wołominie przywozimy i zabieramy ekstraktor bezpośrednio do Klienta.

Dobrze jest prać fotele nie mniej niż co pół roku. Dzięki dokładnemu praniu można utrwalić nienaganny stan mebla. W środku materiału gromadzi się wielka ilość roztoczy. Ponadto zaświniona tapicerka nie wygląda ładnie.

Specjalistyczne przedsiębiorstwa z Warszawy zwykle zalecają czyszczenie wykładzin metodą ekstrakcyjną. Skupia się na praniu materiału roztworem wody i detergentu. To nieskomplikowana i wyjątkowo efektywna metoda, która równie dobrze sprawdza się w przypadku najtrudniejszych plam.

Czy realne jest wypranie wszelakich plam z tapicerki? Z reguły tak. Dobrze dobrana metoda razem z odpowiednim urządzeniem oraz odpowiednimi proszkami do prania umożliwia usunąć najbardziej ciężkie plamy, jakie źle wpływały na „look” wykładziny.
Nazwa (Usługa) Wynajem odkurzaczy piorących - pranie dywanów pranie wykładzin pranie tapicerki w Warszawie
Ogłoszenie prywatne
Dodano 24.05.2021
Miasto Warszawa
Województwo Mazowieckie
Stan Nowy

Opinie

Dodaj opinię