Mała Giełda

Przeglądaj ogłoszenia z wielu kategorii!

[Firma] Kurs SQL


UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Witamy w witrynie internetowej firmy Langolian. Przeprowadzamy kursy MS SQL w bazie Oracle na trzech poziomach zaawansowania. Nasza obszerna oferta posiada profesjonalne kursy SQL zarówno dla osób początkujących w których uczestnik zaczynający pracę z SQL-em zapozna się z podstawami, takimi jak: wyszukiwanie , zbieranie, sumowanie , konstruowanie danych z wielu tabel, opanuje umiejętności wstępnego projektowania baz danych, na sporządzaniu raportów i analizie danych skończywszy , poprzez średnio zaawansowany , który przeznaczony jest dla kursantów , którzy już teraz pracują w językiem SQL , lub programują w innych językach programowania i pragną uzupełnić luki w wiedzy o zagadnienia związane z grupowaniem tabel, spinaniem wyników paru zapytań select i tworzeniem podzapytań, kończąc na poziomie SQL w Oracle zaawansowany dzięki , któremu uczestnik przyswoi kwalifikacje z obszaru tworzenia rozwiniętych raportów i analiz , co da podstawy do kierowania użytkownikami i obiektami bazy danych, a także do prowadzenia operacji na dużych katalogach danych. W przyszłości przełoży się to na bardziej efektywne wykorzystanie możliwości SQL-a

Jeżeli nie jesteś pewien/pewna od jakiego poziomu powinieneś/powinnaś zacząć kurs SQL , napisz do nas e-mail-a , a prześlemy Ci do wypełnienia ankietę przedszkoleniową, która po sprawdzeniu przez naszego trenera , pozwoli nam zaproponować Tobie od którego poziomu zacząć kurs .
Na stronie firmy Langolian mamy także szkolenia z programowania w języku PL/SQL w środowisku bazy danych Oracle oraz szkolenie Administracja bazą danych Oracle.

Na stronie Langolian znajdą Państwo szczegółowe informacje dotyczące kursów oraz terminów poszczególnych szkoleń . Kursy MS SQL prowadzone są w trybach otwartym , zamkniętym w siedzibie Klienta oraz zdalnie, w zależności od zapotrzebowania Klienta i liczebności grup szkoleniowych . Szkolenia SQL realizujemy na terenie całej Polski, kursy otwarte w większych miastach, np. Gdyni , Łodzi Lublinie, Katowicach . Natomiast w przypadku kursów zamkniętych dojeżdżamy do siedzib naszych Klientów, tu zarówno termin, jak i szczegółowy program możemy dostosować do potrzeb i poziomu zaawansowania danej grupy szkoleniowej .

W przypadku gdy brak czasu ogranicza Państwu możliwość dojazdu na szkolenie otwarte , zachęcamy do zapisania się na szkolenia w formie zdalnej (oprócz faktu, iż kursanci nie widzą trenera - kamera nie jest wymagana) forma kursów online niczym się nie różni od kursów MS SQL Microsoft SQL w bazie Oracle twarzą w twarz . Prowadzący cały czas udostępnia ekran swojego laptopa , natomiast uczestnicy w miarę potrzeby lub problemu z jakimkolwiek z zagadnień, mają możliwość udostępnienia własnego ekranu.
Nazwa (Usługa)Kurs SQL
Ogłoszenieprywatne
Dodano27.09.2023
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię